Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Мощност на присъединяване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 1.500 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 823 mm |
| Височина | 1.215 mm |
| Дълбочина на показване на стоките | 675 mm |
Детайли
| Изложбена площ | 0,93 m² |
|---|---|
| Компресор | 1/2 PS |
Охлаждане
| Размразяване | Ръководство |
|---|---|
| Температура | -1 °C °C до 1 °C |
Стойности
| Фаза(и) | 1N/PE |
|---|---|
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 204 kg |
|---|