Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Обхват на доставката
Указания
Размери
| Ширина | 80 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 80 mm |
| Височина | 55 mm |
Детайли
| Обем | 160 ml |
|---|---|
| Цвят | Бяла слонова кост |
| Може да се подрежда | Да |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Подходящи за микровълнови печки | Да |
| Подходяща за фурна | Да |
| Топлоустойчивост | до 300 °C |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 2,04 kg |