Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 130 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 305 mm |
| Височина | 110 mm |
Детайли
| Цвят | Петнисто сиво |
|---|---|
| Може да се мие в съдомиялна машина | Да |
| Може да се подрежда | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 0,25 kg |