Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
ЗАБЕЛЕЖКА
Качество
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Височина | 110 mm |
|---|---|
| Диаметър | 55 mm |
Детайли
| Материал | Акрил |
|---|---|
| Мелница за сол | класическа мелница за сол, изработена от закалена стомана |
| Мелница за пипер | 2-степенна мелница от неръждаема стомана |
| Може да се мие в съдомиялна машина | Не |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 2,35 kg |