Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Новият модел се отличава със силни форми, елегантни извивки и изразена структура. Елегантната структура не е само визуален акцент, а също така съществено допринася за уникалната тактилна усещаемост.
Стилови характеристики
Целева група
Размери
| Ширина | 29 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 17 mm |
| Височина | 145 mm |
Детайли
| Серия | TESSA |
|---|---|
| Зададено количество | 12 Stk. |
Характеристики
| Материал на продукта | 18/10 неръждаема стомана |
|---|---|
| Повърхност/довършителни работи | Cromargan®, Полиран |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Характеристики | Неръждаема стомана |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 0,03 kg |
| Нето тегло | 0,03 kg |