Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 225 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 42,30 mm |
| Височина | 150 mm |
Детайли
| Материал на продукта | Неръждаема стомана |
|---|---|
| цвят | Неръждаема стомана |
| Серия | FILLIPO |
| Зададено количество | 144 Stk. |
| подходящи за съдомиялна машина | Да |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 11,40 kg |
| Нето тегло | 8,91 kg |