Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Разнообразни размери, напълно без отпадъци
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 6.000 mm |
Детайли
| Цвят | Прозрачен (прозрачен) |
|---|---|
| Материал | Полиетилен, Полиамид |
| Температурен диапазон | -25 °C до 100 °C |
| Количество | 50 Парче |
| Брой на слоевете | 2-слойна |
| Дебелина | 100 µm |
| Дебел външен слой | 20 µm |
| Дебел вътрешен слой | 80 µm |
| Свойства | Без BPA, Без PVC |
| Подходящо за | Bain-marie, Комбиниран параход, Фризер, Хладилник, Складово помещение |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 17,30 kg |
| Нетно тегло | 16,47 kg |