Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 300 mm |
| Височина | 95 mm |
| диаметър | 300 mm |
Детайли
| дебелина | 3,5 mm |
|---|---|
| Включен капак | Не |
| Материал на продукта | Алуминий |
| Подходящ за | Керамика, Съдомиялна машина, Електрически, Газ, Индукция |
| Незалепващо покритие | Да |
| Тип дръжка | Захват на дръжката |
| Прикрепване на дръжката | Нитовани |
| Брой дръжки | 1 |
Доставка
| Parcel Доставка | Nein |
|---|---|
| Брутно тегло | 1,71 kg |
| Нето тегло | 1 kg |