Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 720 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 885 mm |
| Височина | 1.250 mm |
Детайли
| Хладилен агент | R290 / 0,12 kg |
|---|---|
| Размер на тавата | 2/1 |
Стойности
| Мощност | 350 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 220 - 230 Volt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 113 kg |