Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 690 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 980 mm |
| Размери на корпуса | 500 mm x 400 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Капацитет | 20 kg |
| Капацитет | 400 кг/ч |
| Време за пилинг | 1-2 Min. |
| Обороти за мин. | 900 |
Стойности
| Мощност | 750 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 53 kg |
| Нетно тегло | 53 kg |