Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Добре е за
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 900 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 450 mm |
| Височина | 1.800 mm |
Детайли
| Материал | Chrome, Стомана |
|---|---|
| Брой телени рафтове | 5 |
| Капацитет на натоварване | до 180 kg |
| Цвят | Черно |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 17,90 kg |