Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Насоки
измерение
| Ширина | 365 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 365 mm |
| Височина | 650 mm |
Размери на чашата
| Височина | 60 mm |
|---|
Размери на чинията
Детайли
| Цвят | Chrome |
|---|---|
| Материал | Неръждаема стомана |
| Капацитет | 100 Stk. |
| Възможност за завъртане | Да |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 14,60 kg |
| Нетно тегло | 12,30 kg |