Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Размери
| Ширина | 325 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 530 mm |
| Височина | 20 mm |
Детайли
| Топлоустойчивост до | 80 °C |
|---|
Характеристики
| Материал на продукта | Полиетилен PE500 |
|---|---|
| цвят | Червено |
| Съответствие | HACCP |
| Предвидена употреба | Сурово месо |
| Подходящ за | Съдомиялна машина |
| Характеристики | Устойчив на порязване, Термоустойчив, Устойчив на счупване, Устойчив на удари, Водоустойчив |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Брутно тегло | 3,31 kg |
| Нето тегло | 3,27 kg |