Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Насоки
Размери
| Ширина | 1.360 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 950 mm |
Кант
| Дълбочина | 20 mm |
|---|---|
| Височина | 100 mm |
Външни размери на чекмеджетата
| Ширина | 450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
| Височина | 330 mm |
Вътрешни размери на чекмеджетата
| Ширина | 300 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 520 mm |
| Височина | 210 mm |
Детайли
| Чекмеджета | 4 |
|---|---|
| Брутен обем | 205 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен агент | R600a / 0,07 kg |
| Температура | 2 °C до 8 °C |
| Размразяване | Система за въздушен поток |
Стойности
| Мощност | 300 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 153 kg |
| Нетно тегло | 131 kg |