Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Хладилен дисплей
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
ЗАБЕЛЕЖКА
Насоки
Техническа информация за хладилната маса
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 1.016 mm |
Детайли
| Нетен обем | 368 l |
|---|---|
| Крака от неръждаема стомана | (регулируеми по височина) Ø 40 mm |
| Чекмеджета | 6 |
| Дебелина на неръждаемата стомана | 0,70 mm |
Охлаждане:
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Хладилен агент | R600a / 0,04 kg |
| Температура | 2 °C до 8 °C |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 240 Watt |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Техническа информация за хладилната витрина
Размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 335 mm |
| Височина | 435 mm |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Ръководство |
| Хладилен агент | R600a / 0,04 kg |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Общи размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 1.460 mm |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 170 kg |
| Нетно тегло | 170 kg |