Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
ЗАБЕЛЕЖКА
Общи размери
| Ширина | 762 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 819 mm |
| Височина | 1.984 mm |
Размери на уреда за производство на кубчета лед
| Ширина | 762 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 620 mm |
| Височина | 760 mm |
Размери на контейнера за съхранение на лед
| Широчина | 1.321 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 872 mm |
| Височина | 1.122 mm |
Детайли
| Размери на пълно кубче лед 12 g | 26 x 26 x 25,5 mm |
|---|---|
| Размери половин кубче лед 6 g | 26 x 13 x 25,5 mm |
| Производителност лед на ден | 403 kg |
| Капацитет на контейнера | 225 kg |
Охлаждане
| Налягане на водата | мин. 1 bar - макс. 6 bar |
|---|---|
| Водно захранване | 3/4" Zoll |
| Хладилен | R452a |
Стойности
| Мощност | 1,54 kW |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Тегло | 158 kg |