Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимство на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 800 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 420 mm |
Размери мивка
| Ширина | 311 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 480 mm |
Детайли
| Цвят | Неръждаема стомана |
|---|---|
| Брой мивки | 2 |
| Капацитет | 26 l + 26 l |
| Температура | 30 °C до 110 °C |
| Връзка за вода | 1/2" |
| Отводняване | 3/4" |
Стойности
| Мощност | 12 kW |
|---|---|
| Напрежение | 380V |
| Фази | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 33 kg |