Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
RoFry® - революцията в пърженето - от UBERT - Произведено в Германия
Предимства на продукта
Как работи фритюрникът с горещ въздух RoFry®
Качество
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 636 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 700 mm |
| Височина | 700 mm |
Стойности
| Мощност | 15,50 kW |
|---|---|
| Водно захранване | 3/4" Zoll |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 114 kg |
| Нетно тегло | 88,50 kg |