Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Външни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 582 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 687 mm |
| Височина | 1.500 mm |
Детайли
| Тип на устройството | Проходен хладилник Хладилник |
|---|---|
| Депозитна партида | 3 Парче |
| Брутен обем | 1,46 m³ |
| Вид на вратата | Масивна врата |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Хладилен агент | R290 / 0,09 kg |
| Температура | -22 °C °C до -10 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 476 Watt |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 148 kg |
| Нетно тегло | 145 kg |