Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Обхват на доставката
Насоки
Външни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 534 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 670 mm |
| Височина | 1.600 mm |
Детайли
| Вид на вратата | Масивна врата |
|---|---|
| Скари за съхранение | 4 броя |
| Нетен обем | 520 l |
Охлаждане
| Температура | -22 °C до -10 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 440 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фази | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 153 kg |
| Нетно тегло | 170 kg |