Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 730 mm |
| Височина | 900 mm |
Детайли
| Материал | Неръждаема стомана SS 304, Неръждаема стомана |
|---|---|
| Капацитет | 18 l |
| Температура до | 100 °C |
| Водно захранване | 1/2" Zoll |
| Отводняване | R 1" |
Стойности
| Режим на работа | Газ |
|---|---|
| Мощност | 10,50 kW |
Среден разход на гориво
| Kcal / ч | 9028.38 |
|---|---|
| Пропан бутан ( G30 / G31 ) | 0.828 кг/ч |
| Природен газ H ( G20 ) | 1.111 m³/h |
| Природен газ L ( G25 ) | 1.292 m³/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 79 kg |
| Нетно тегло | 71 kg |