Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 730 mm |
| Височина | 390 mm |
Детайли
| Свалящи се грил решетки | 6 брой |
|---|---|
| Повърхност на грила | 1.150 mm x 500 mm |
Стойности
| Енергия от втечнен нефтен газ | 23,10 kW |
|---|---|
| Потреблението на газ | NG 1,65m³/h |
| Разход на газ | LPG 1,80 kg/h |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 143 kg |
| Нетно тегло | 135 kg |