Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.022 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.224 mm |
| Височина | 1.932 mm |
Размер на барабана
| Диаметър | 977 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 870 mm |
Детайли
| Операция | Ръководство |
|---|---|
| Ниво на шум | 61 dB |
| Обем на изхвърляне | 1.680 m³/h |
| Разтоварване на водата | 200 mm Ø |
| Отоплителен елемент | газ |
Стойности
| Връзка | Газ |
|---|---|
| Мощност | 36 kW |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 339 kg |
| Нетно тегло | 321 kg |