Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.187 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 850 mm |
| Височина | 1.395 mm |
Размери на горната решетка
| Ширина | 760 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 230 mm |
Размерите на решетката по-долу
| Широчина | 720 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 470 mm |
Размери газова горелка
| Широчина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 590 mm |
Стойности
| Мощност | 22,50 kW |
|---|
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 229 kg |