Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 1545 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 850 mm |
| Височина | 1395 mm |
Отворена врата на скара
| Височина | 1901 мм |
|---|
Размери на горната решетка
| Ширина | 760 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 230 mm |
Размерите на решетката по-долу
| Ширина | 720 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 470 mm |
Размери газова горелка
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 590 mm |
Детайли
| Вид уред | газов грил |
|---|
Стойности
| Мощност | 22,5 kW |
|---|
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставяне | в разглобено състояние |
|---|---|
| Тегло | 535 kg |