Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 494 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 616 mm |
| Височина | 486 mm |
Размери на камерата
| Ширина | 428 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 511 mm |
| Височина | 486 mm |
Детайли
| Капацитет на помпата | 24 m³/h |
|---|---|
| Заваръчна лента | 406 mm |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 60 Hz |
| Мощност | 1 kW |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 86 kg |
| Нетно тегло | 74 kg |