Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 1100 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1100 mm |
| Височина | 1038 mm |
Размери на басана
| Диаметър | 900 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
Детайли
| Капацитет | 400 л |
|---|
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Изпълнение | 36 kW |
| Напрежение | 400 волта |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 192 kg |
|---|