Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Директиви
Размери
| Ширина | 1460 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 640 mm |
| Височина | 465 mm |
Детайли
| Гастронорми | 4x 1/1 |
|---|---|
| Максимална температура | 105 °C |
Стойности
| Мощност | 1,8 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400 волта |
| Честота | 50 Hz |
| Фази | 3 N |
Доставка
| Бързо доставяне | |
| Състояние при доставка | монтирано |
|---|---|
| Тегло | 80 kg |