Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Опционални аксесоари:
Размери
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 900 mm |
| Височина | 965 mm |
Размери мивка
| Ширина | 308 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 510 mm |
| Височина | 295 mm |
Детайли
| Връзка за вода | 3/4" |
|---|---|
| Отводняване | R 1" |
Стойности
| Връзка | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 10 kW |
| Средна мощност (kW/24 h) | 3 KW |
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 64 kg |
| Нетно тегло | 64 kg |