Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Нашата препоръка
Качество
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 1.430 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 720 mm |
| Височина | 970 mm |
| Височина на задния плот (отзад) | 60 mm |
Размери на басейна
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Височина | 250 mm |
Детайли
| Брой врати | 2 |
|---|---|
| Размер на тавата | 1/1 GN |
| Полезен обем | 270 l |
Хладилен фактор: Циркулиращ въздух
| Размразяване | Автоматичен |
|---|---|
| Температура | -2 °C до 8 °C |
Стойности
| Захранване | ток |
|---|---|
| Мощност | 290 Watt |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 127 kg |