Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Предимства на продукта
Охлаждане
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.618 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 850 mm |
Плот
| Ширина | 1.618 mm |
|---|---|
| Височина | 50 mm |
Врата
| Ширина | 450 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 526 mm |
Предпазва от ръжда
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
Детайли
| Брой врати | 2 |
|---|---|
| Полезен обем | 420 l |
| Изолация | 70 mm |
| Операция | Цифров |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
| Температура | -20 °C до -18 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 568 Watt |
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
| Фаза(и) | 1N/PE |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 168 kg |
| Нетно тегло | 143 kg |