Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
ЗАБЕЛЕЖКА
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.135 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 640 mm |
| Височина | 895 mm |
Размер на панелите
| Ширина | 995 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 510 mm |
| Височина | 30 mm |
Детайли
| Гастронорми | 3x 1/1 |
|---|
Охлаждане
| Изолация | 40 mm |
|---|---|
| Хладилен агент | R455A / 0,22 kg |
Стойности
| Мощност | 350 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 52 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Тегло | 75 kg |