Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.460 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 640 mm |
| Височина | 590 mm |
Размери мивка
| Ширина | 1.320 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 510 mm |
| Височина | 110 mm |
Детайли
| Гастронорми | 4x 1/1 |
|---|---|
| Макс. Дълбочина на контейнерите GN | 100 mm |
Охлаждане
| Изолация | 40 mm |
|---|---|
| Хладилен агент | R455A / 0,25 kg |
Стойности
| Мощност | 390 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Брутно тегло | 100 kg |
| Нетно тегло | 100 kg |