Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Оборудване
Опционални принадлежности
Насоки
Размери
| Ширина | 944 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 979 mm |
| Височина | 1.323 mm |
Област на дисплея
| Ширина | 944 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 607 mm |
Повърхност за работа и съхранение
| Ширина | 944 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 291 mm |
Отделение за съхранение
| Широчина | 630 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
Детайли
| Капацитет | 200 l |
|---|---|
| Изолация | 50 mm |
| Операция | Цифров |
Охлаждане
| Температура | 2 °C °C до 6 °C |
|---|---|
| Хладилен агент | R290 / 0,10 kg |
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Мощност | 280 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 190 kg |
| Нетно тегло | 154 kg |