Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Хладилни отделения
Вътрешно оборудване
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.100 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 390 mm |
| Височина | 460 mm |
Детайли
| За | 10 x GN 1/3 Контейнер |
|---|---|
| Нетен обем | 85 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Статичен |
|---|---|
| Размразяване | Ръководство |
| Температура | 4 °C до 10 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 150 Watt |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 89 kg |
| Нетно тегло | 79 kg |