Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 2.010 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 790 mm |
| Височина | 1.300 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.915 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 690 mm |
| Височина | 750 mm |
Детайли
| Капацитет | 990 l |
|---|---|
| Скари за съхранение | 2 броя |
Охлаждане
| Температура | 2 °C до 10 °C |
|---|---|
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 550 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Консумация на енергия | 350 |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 476 kg |