Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.525 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.150 mm |
| Височина | 1.310 mm |
Плот
| Ширина | 1.415 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 330 mm |
Хладилно пространство
| Широчина | 1.415 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 760 mm |
| Ширина на отвора на вратата | 500 mm |
| Височина на отваряне на вратата | 215 mm |
Площ за излагане
| Широчина | 1.415 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 750 mm |
| Височина | 545 mm |
Детайли
| Цвят | Червено |
|---|---|
| Капацитет | 300 l |
Охлаждане
| Температура | 1 °C °C до 10 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Статичен |
| Размразяване | Автоматичен |
| Хладилен агент | R290 / 0,10 kg |
Стойности
| Мощност | 640 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 220 kg |