Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Свързване
Размери
Насоки
Външни размери
| Ширина | 700 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.150 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 534 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 670 mm |
| Височина | 1.600 mm |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Решетки за съхранение | 4 броя |
| Брутен обем | 1,57 m³ |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -2 °C до 8 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 148 Watt |
|---|---|
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 147 kg |
| Нетно тегло | 135 kg |