Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Енергоспестяващо
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Нашата препоръка
Охлаждане
Хладилни отделения
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Външни размери
| Ширина | 1.400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 810 mm |
| Височина | 2.050 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.236 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 670 mm |
| Височина | 1.600 mm |
Детайли
| Продукт | Хладилник |
|---|---|
| Изолация | 85 mm |
| Вид на вратата | Масивна врата |
| Решетки за съхранение | 8 броя |
| Полезен обем | 1.400 l |
Охлаждане
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
|---|---|
| Температура | -2 °C до 8 °C |
| Хладилен | R290 |
Стойности
| Мощност | 374 Watt |
|---|---|
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 237 kg |
| Нетно тегло | 148,50 kg |