Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.200 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 760 mm |
| Височина | 2.173 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 1.123 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 599 mm |
| Височина | 1.901 mm |
Размери на вратата
| Ширина | 590 mm |
|---|---|
| Височина | 1.991 mm |
Носещи решетки
| Ширина | 553 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 475 mm |
Детайли
| Материал | Алуминий, Стъкло, Стоманена ламарина, Стомана |
|---|---|
| Цвят | Черно |
| Брой врати | 2 |
| Вид на вратата | Стъклена(и) врата(и) на панти |
| Капацитет | 1.230 l |
| Носещи решетки | 12 брой |
| Вътрешно осветление | LED |
| Сила на звука | 57,50 dB |
Капацитет
| Кутии от 330 мл | приблизително 1.411 парче |
|---|---|
| Кутии от 500 мл | приблизително 1.003 парче |
| 500ml PET | приблизително 765 парче |
Охлаждане
| Температура | 1 °C до 10 °C |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен агент | R290 / 0,09 kg |
Стойности
| Режим на работа | Електрически |
|---|---|
| Мощност | 900 Watt |
| Консумация на енергия kwh/24h | 5,55 |
| Консумация на енергия | 5 A |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 202 kg |