Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Указания
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 673 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 504 mm |
| Височина | 624 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 340 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 145 mm |
| Височина | 410 mm |
Детайли
| Температурен диапазон | 7 °C до 18 °C |
|---|---|
| Охлаждаща течност | R600a |
Стойности
| Мощност | 100 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 49,10 kg |