Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Приспособление за рязане
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 480 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 408 mm |
| Височина | 360 mm |
Детайли
| Диаметър на ножа | 250 mm |
|---|---|
| Дължина на рязане | 160 mm |
| Cut Дебелина | 12 mm |
Стойности
| мощност | 150 Watt |
|---|---|
| захранване | 230V |
| фаза | 1N/PE |
Доставка
| Начин на доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставка от страна | Монтиран |
| Брутно тегло | 17,70 kg |
| Нето тегло | 15,50 kg |