Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Комбинирана камера за готвене на пара
Работа/управление на конвектомата
Възможности за готвене
Охлаждащ мощен фризер
Качество
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Комбиниран усилвател | |
| Широчина | 790 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 945 mm |
| Височина | 770 mm |
| Взривен фризер | |
| Ширина | 900 mm |
| Дълбочина | 1.010 mm |
| Височина | 900 mm |
Детайли
| Вид уред | конвектомат |
|---|---|
| Операция | Сензорен екран |
| Дисплей | 7 инча |
| Капацитет | 5x GN1/1 |
| Температура до | 260 °C |
| Връзка за вода | 3/4" инч (с винт, женски) |
Място за готвене за конвектомат
| Осветление | Халогенни |
|---|---|
| Парообразуване | регулируемо директно впръскване |
| Контейнер / тави | 7 X GN 1/1 |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 67 mm |
Охлаждащ взривен фризер
| Размразяване | Автоматичен |
|---|---|
| Хладилен фактор | Циркулиращ въздух |
| Хладилен | R452 |
Стойности
| Комбиниран усилвател | |
| Напрежение | 230/400V |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
| Мощност | 9,50 kW |
| Взривен фризер | |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 195 kg |