Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Насоки
Размери
| Ширина | 465 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 400 mm |
| Височина | 143 mm |
Вътрешни размери
| Ширина | 415 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 370 mm |
| Височина | 140 mm |
Детайли
| Цвят | Бял |
|---|---|
| Подходящ за | KSF664F |
Доставка
| Тип на доставка | Пакет |
|---|---|
| Тегло | 2 kg |