Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Предимства на продукта
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 1.180 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 1.070 mm |
| Височина | 1.893 mm |
Детайли
| Вид уред | конвектомат |
|---|---|
| Режим на работа | Електрически |
| Операция | Сензорен екран |
| Памет за рецепти | до 60 Рецепти |
Функции
| Турбо режим | 30-300°C |
|---|---|
| Комбиниран режим | 30-300°C |
| Режим на изпаряване | 100°C |
| Регулируем режим на изпаряване | 30-99°C |
| Режим на отопление на банкета | 30-275°C |
| Сонда за месо с 5-точково измерване | 30-99 °C |
Фурна
| Нетен обем | 0,90 m³ |
|---|---|
| Осветление | Халогенни |
| Температура до | 300 °C |
| Капацитет на контейнерите / таблата | 40 x GN 1/1 |
| Разстояние тави | 65 mm |
Стойности
| Максимална електрическа мощност | 52 kW |
|---|---|
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Водно захранване | 3/4" Zoll |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 442 kg |