Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Обслужване/Управление
Качество
Фурна
Възможности за готвене
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 937 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 970 mm |
| Височина | 1.028 mm |
Детайли
| Тип на уреда | Конвектомат за печене |
|---|---|
| Операция | Цифров |
| Температурен диапазон | 60 °C до 260 °C |
Фурна
| Капацитет | 6 x BG 40 x 60 cm |
|---|
Стойности
| Мощност | 10,60 kW |
|---|---|
| Фаза(и) | 1N/PE-3N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Тегло | 120 kg |