Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 937 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 890 mm |
| Височина | 1.211 mm |
Детайли
| Вид уред | фурна с горещ въздух |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 80 mm |
| Температура до | 260 °C |
Фурна
| Осветление | Халогенни |
|---|---|
| Парообразуване | регулируемо директно впръскване |
Стойности
| Напрежение | 400V |
|---|---|
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz |
| Мощност | 16,10 kW |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Тегло | 151 kg |