Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Фурна
Обслужване/Управление
Възможности за готвене
Обхват на доставката
Указания
Насоки
Размери
| Ширина | 937 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 885 mm |
| Височина | 875 mm |
Детайли
| Тип на уреда | Конвектомат за печене |
|---|---|
| Операция | Ръководство |
| Температура до | 260 °C |
| Свързване към водозахранване | Закриване/изтичане на срока Zoll (завинтване, женско) |
Фурна
| Осветление | Халогенни |
|---|---|
| Парообразуване | регулируемо директно впръскване |
| Контейнер/метална ламарина | 6 x BG 60x40 |
| Разстояние между релсите за вмъкване | 80 mm |
Стойности
| Свързване | по избор |
|---|---|
| Мощност | 10,40 kW |
| Напрежение | 400V |
| Фаза(и) | 3N/PE |
| Честота | 50 Hz - 60 Hz |
Доставка
| Доставя се монтиран | |
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Тегло | 116 kg |