Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Охлаждане
Вътрешно оборудване
Свързване
Размери
Обхват на доставката
Насоки
Размери
| Ширина | 1.618 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 800 mm |
| Височина | 1.050 mm |
Външни размери на вратата
| Ширина | 450 mm |
|---|---|
| Височина | 526 mm |
Размери на скарите
| Ширина | 400 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 600 mm |
Вътрешни размери на чекмеджето
| Ширина | 302 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 418 mm |
| Височина | 105 mm |
| Размер на тавата | 1/3 |
Детайли
| Устройство | подготвителна маса |
|---|---|
| Обем | 485 l |
| Изолация | 55 mm |
| Брой врати | 2 |
| Операция | Цифров |
Охлаждане
| Хладилен | R290 |
|---|
Хладилен фактор: Циркулиращ въздух
| Температура | 2 °C до 6 °C |
|---|---|
| Размразяване | Автоматичен |
Стойности
| Мощност | 368 Watt |
|---|---|
| Напрежение | 230V |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Спедиция на товари |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 192 kg |
| Нетно тегло | 163 kg |