Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Твоята количка е празна
Последни търсения
Твоята количка е празна
* Изображението може да се различава от оригинала
Право на отказ
За да се чувствате спокойни, ние предлагаме до 14 дни право на отказ след доставката. Прочетете повече за правото си на отказ в нашите условия за покупка.
Актуално време за доставка
Актуалното време за доставка е посочено на продуктовата страница. Продуктът се доставя безплатно*, при условие че общата стойност на поръчката надвишава 100 евро.
Можете да добавите както застраховка на пратката, така и камион с падащ борд при завършване на поръчката.
Изпълнение
Качество
Свързване
Размери
Насоки
Размери
| Ширина | 320 mm |
|---|---|
| Дълбочина | 650 mm |
| Височина | 310 mm |
Детайли
| Вид уред | уред за запечатване |
|---|---|
| Макс. Заваръчна повърхност | 270 x 250 mm |
Стойности
| Мощност | 1 kW |
|---|---|
| Мощност (kw | 24) | 0,77 kW |
| Напрежение | 230V |
| Фаза(и) | 1N/PE |
| Честота | 50 Hz |
Доставка
| Доставка | Пакет |
|---|---|
| Доставя се монтиран | |
| Брутно тегло | 21,50 kg |
| Нетно тегло | 21 kg |